Odkurzacze centralne.

Komfort i efektywność sprzątania z CYCLOVAC.

Kolejne ciekawe spotkanie podczas targów.

Podczas ostatnich Targów Nieruchomości & Budowa Domu w Łodzi, nasza redakcja miała okazję zapoznać się z odkurzaczami centralnymi kanadyjskiej marki CYCLOVAC, które zapewniają nie tylko wyjątkową wydajność sprzątania, ale także niespotykany komfort dzięki systemowi Retraflex.

Odkurzacz centralny to rozwiązanie, które umożliwia utrzymanie czystości w domu w sposób zupełnie inny sposób niż tradycyjne odkurzacze przenośne.

Jak działa ten system?

Odkurzacz centralny jest montowany poza pomieszczeniami mieszkalnymi, na przykład w piwnicy, garażu czy kotłowni. W wybranych miejscach w domu zamontowane są gniazda ssące, połączone z odkurzaczem centralnym poprzez system rur schowanych w ścianach. Najlepszym rozwiązaniem jest zazwyczaj montaż jednego gniazda na każdym piętrze. Dzięki innowacyjnemu systemowi Retraflex, korzystanie z odkurzacza centralnego jest niezwykle proste. Wystarczy wyciągnąć potrzebną długość węża, a po zakończeniu sprzątania wcisnąć specjalny przycisk, który automatycznie wsunie wąż z powrotem do gniazda.

system Retraflex

System Retraflex zapewnia nie tylko wygodę, ale także oszczędność miejsca i estetyczny wygląd wnętrza. Kaseta Retraflex, w której schowany jest wąż, dostępna jest w kilku kolorach, co pozwala dopasować ją do wystroju pomieszczenia. Montaż oraz korzystanie z systemu Retraflex są niezwykle intuicyjne, a użytkownicy nie muszą martwić się o przechowywanie długiego węża, jak w przypadku tradycyjnych odkurzaczy przenośnych.

Odkurzacze centralne marki CYCLOVAC to nie tylko komfort, ale także wyjątkowa jakość i efektywność pracy. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań, takich jak system AntiVibraSound czy filtracja HEPA, działają one niezwykle cicho i skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza. Warto podkreślić, że zastosowane w tych odkurzaczach filtry o właściwościach HEPA, chronią przed wzrostem i namnażaniem się grzybów i bakterii, co jest niezwykle ważne dla osób z alergiami.

Co więcej, użytkownicy odkurzaczy CYCLOVAC mogą wybierać spośród różnych opcji filtracji, w tym workowej, hybrydowej i cyklonicznej.

W przypadku modeli z filtracją workową, ich niewątpliwą zaletą jest brak kontaktu z zanieczyszczeniami podczas ich usuwania z urządzenia. Wystarczy zastąpić stary worek nowym. Kolejny sposób filtracji, to wspomniana filtracja hybrydowa. Jedną z jej zalet jest wygoda, ponieważ użytkownicy mają tutaj wybór. Mogą korzystać z dodatkowego worka na zanieczyszczenia lub nie. Jeśli chodzi o modele z filtracją cykloniczną, użytkownicy nie potrzebują dodatkowych filtrów czy worków na zanieczyszczenia. System skutecznie separuje zanieczyszczenia z wirującego powietrza.

To oznacza, że każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Odkurzacze centralne Cyclo Vac

Jeśli szukacie efektywnego, wygodnego i estetycznego rozwiązania do utrzymania czystości w swoim domu, odkurzacze centralne CYCLOVAC z systemem Retraflex mogą okazać się dla Was odpowiednim wyborem.

Więcej informacji na temat produktów tej marki oraz systemu Retraflex znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej cyclovac.pl oraz retraflex.pl.

Jesteś zainteresowany najnowszymi wydarzeniami i targami z branży? Przejdź do naszej zakładki WYDARZENIA!

Obserwuj nas też na Instagramie żeby bliżej nas poznać i być na bieżąco!!!

Przejdź do zakładki AKTUALNOŚCI by zobaczyć więcej artykułów.