Przygotowaliśmy dla Was krótki przegląd klimatyzatorów marki Gree!

Chłodne powietrze w upalne dni to marzenie każdego z nas. Szukając idealnego rozwiązania, warto zwrócić uwagę na szeroką ofertę klimatyzatorów Gree. Ta renomowana marka to synonim najwyższej jakości, wydajności i innowacyjności w branży klimatyzacyjnej.

Gree to marka bardzo dobrze znana na polskim rynku klimatyzacji. Marka ta oferuje bardzo duży wybór klimatyzatorów ściennych, zapewniając klientom dostęp do szerokiej gamy produktów idealnych dla domów, mieszkań, firm i lokali usługowych. Od klimatyzatorów mobilnych po zaawansowane konsolowe i kanałowe rozwiązania, Gree ma odpowiedni model dla każdego wnętrza.

Klimatyzatory Gree
Przegląd klimatyzatorów Gree

Przeglądając ofertę klimatyzatorów marki Gree, zaczynamy od klimatyzatorów ściennych.

Na stronie marki znajdujemy klimatyzatory standardowe w kolorach White, Silver i Full Black. Dla tych którzy cenią sobie klasyczny wygląd klimatyzatora. Gree nie zapomina jednak o tych, którzy lubią się wyróżniać. W tym przypadku świetną propozycją będzie klimatyzator ścienny G-Tech Rose Gold/Silver z dodatkową wstawką w kolorze Rose Gold lub Silver, czy też klimatyzator ścienny Soyal o ekstrawaganckim i futurystycznym wyglądzie. Klimatyzator ścienny Soyal, to model nietypowy, który na pewno wzbogaci i wyróżni wnętrze Twojego domu lub biura.

Nowością wśród klimatyzatorów ściennych Gree jest klimatyzator ścienny Clivia Navy Blue / Silver / White. Jak możemy przeczytać na stronie producenta, jest ro przełomowe urządzenie z wbudowaną sztuczną inteligencją. Wyróżnia się dodatkowo stylowym designem, kontrolą wilgotności w pomieszczeniu, energooszczędnością oraz inteligentna pracą. Technologia LED UV pozwala urządzeniu na eliminowanie drobnoustrojów z otoczenia. Tryb cichej pracy w nocy pozwoli użytkownikom na spokojny sen. Na stronie Gree, możecie zobaczyć film prezentujący ten najnowszy model klimatyzatora: sprawdźcie tutaj.

 

Przechodzimy dalej do mobilnych klimatyzatorów pokojowych. W ofercie znajdziemy dwa klimatyzatory przenośne: Moma oraz Shiny, które zdecydowanie różnią się od siebie wyglądem.

Model Moma wyróżnia przede wszystkim funkcja trybu snu z obniżeniem nastawy temperatury, oraz precyzyjny pomiar temperatury z czujnika w pilocie.

Natomiast model Shiny dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: White i Black, dzięki czemu mamy większą możliwość by wpasować go do swojego wnętrza. Model Shiny posiada również szeroki kąt nawiewu.

Oba modele charakteryzuje użycie w klimatyzatorach bezpiecznego i naturalnego czynnika chłodniczego R290.

Klimatyzatory typu konsola, wyróżniają się specyficznym montażem np. w miejscu kaloryfera przy podłodze. Pozwalają one między innymi na wielostopniową regulację nawiewu powietrza oraz na efektywne grzanie i chłodzenie. W ofercie na stronie producenta znajdziemy trzy takie klimatyzatory GMV, Free Match, RAC.

Krótka charakterystyka każdego z tych klimatyzatorów (najważniejsze cechy).

Klimatyzatory typu Konsola GMV:

 • Wyjątkowo ciche
  Poziom ciśnienia akustycznego to zaledwie 27dB(A).
 • Idealne do sezonowo użytkowanych pomieszczeń
  Konsole pozwalają na ogrzewanie nieużytkowanych pomieszczeń do 8 ̊C.
 • Pilot z funkcją zegara
  Pilot bezprzewodowy wyposażony m.in. we wbudowaną funkcję zegara w standardzie.

Klimatyzatory typu Konsola Free Match / RAC:

 • Wi-Fi w standardzie
  Konsola posiada funkcję zdalnego sterowania za pomocą smartfona lub tableta z dowolnego miejsca.
 • 7 biegów wentylatora
  Urządzenie wyposażone jest w 7 biegów wentylatora jednostki wewnętrznej, które zapewniają optymalny komfort w pomieszczeniu.
 • Dwie opcje nawiewu powietrza
  Nawiew w trybie chłodzenia kierowany jest z góry urządzenia, natomiast w trybie grzania powietrze wychodzi z dolnej kratki.

Przechodzimy dalej do klimatyzatorów Przypodłogowo-Sufitowych. Klimatyzacja przypodłogowa pozawala na daleki zasięg strumienia powietrza i doskonale wpisuje się w aranżację każdego większego pomieszczenia.

W ofercie znajdujemy pięć modeli klimatyzatorów. Wybraliśmy dla Was model U-Match Plus, który charakteryzuje:

 • Pozioma żaluzja
 • Tryb turbo
 • Samooczyszczanie
 • Tryb oszczędności energii
 • Wybór miejsca odczytu temperatury
 • Regulator czasowy dobowy
 • Sterownik naścienny
 • Pilot bezprzewodowy

Dodatkowo posiada kilka możliwości opcjonalnych: sprawdź tutaj.

Idealne do każdego biura, sal konferencyjnych oraz innych lokali usługowych będą klimatyzatory kasetonowe. Marka Gree na swojej stronie oferuje 10 różnych modeli klimatyzatorów kasetonowych, które dzięki swojej różnorodności pod względem wymiarów, wyglądu i funkcji wpiszą się w wytyczne niemalże każdego projektu.

Ostatnie klimtyzatory marki Gree, które sprawdzamy, to klimatyzatory kanałowe. Przeznaczone do lokali mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych. Jeśli jesteś wykonawcą, to znajdziesz tutaj również duży wybór jednostek. Wszystkie gwarantują cichą pracę i szybkie chłodzenie pomieszczenia.

 

Jesteś zainteresowany najnowszymi wydarzeniami i targami z branży? Przejdź do naszej zakładki WYDARZENIA!

Obserwuj nas też na Instagramie żeby bliżej nas poznać i być na bieżąco!!!

Przejdź do zakładki KLIMATYZACJA by dowiedzieć się więcej na temat instalacji fotowoltaicznych.