Keemple - rozwiązania Smart Home dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Firma Keemple specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań smart home dla gospodarstw domowych. Jej zaawansowany system, oparty na technologii Z-Wave oferuje nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo i oszczędność energii.

System Smart Home dostosowany do Twoich potrzeb.

Największym atutem systemu smart home od firmy Keemple jest jego elastyczność. Każdy użytkownik może dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo w sieci Z-Wave, co sprawia, że montaż oraz konfiguracja są niezwykle proste. Nawet jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z inteligentnymi rozwiązaniami, z łatwością poradzisz sobie z jego instalacją.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo domu jest niezwykle istotne. System firmy Keemple zapewnia pełną ochronę dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu w technologii Z-Wave. Dzięki temu jest odporny na ewentualne zakłócenia, co jest kluczowe dla niezawodności systemu.

targi inteligentne systemy
smart home bezprzewodowy

Kontrola zdalna przez aplikację.

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz mieć pełną kontrolę nad swoim domem za pomocą dedykowanej aplikacji. Monitoruj na żywo, co dzieje się w domu, zarządzaj urządzeniami i symuluj swoją obecność, nawet będąc w podróży. Dzięki temu poczujesz się pewnie, wiedząc, że Twój dom jest pod kontrolą.

Wielofunkcyjna kamera.

System smart home od firmy Keemple daje swoim użytkownikom bardzo szeroki zakres personalizacji systemu poprzez możliwość podłączenia do niego wielu komponentów. Jednym z nich jest kamera. Jest to jedno z kluczowych urządzeń w systemie smart home Keemple. Dzięki niej monitorujesz swój dom w czasie rzeczywistym i w razie potrzeby możesz skontaktować się głosowo z osobami przebywającymi w nim. Dodatkowo kamera posiada funkcję detekcji ruchu i może informować Cię na bieżąco poprzez aplikację o tym, co się dzieje podczas Twojej nieobecności.

Czujniki dla pełnego komfortu.

System smart home Keemple daje Ci możliwość zamontowania różnego rodzaju czujników, takich jak czujniki dymu, czujniki otwarcia, czujniki zalania czy też czujniki ruchu. Czujnik dymu powiadomi Cię o zagrożeniu dźwiękowo i za pomocą aplikacji, znacznie podnosząc poziom bezpieczeństwa w Twoim domu. Natomiast czujnik ruchu nie tylko zadba o Twoje bezpieczeństwo, ale też umożliwi Ci spersonalizowaną kontrolę nad Twoim domem. W zależności od Twoich preferencji, może np. automatycznie włączać światło w kuchni, gdy tylko do niej wejdziesz.

Czujniki otwarcia są montowane na ramach okien lub drzwi i są one kolejnym elementem, który daje Ci większe poczucie bezpieczeństwa, poprzez wysyłanie informacji na Twoją aplikację za każdym razem, gdy zostanie otwarte okno lub drzwi. Natomiast, tak jak miało to miejsce w przypadku czujników ruchu, czujniki otwarcia również mogą posłużyć do tego, by na co dzień zwiększać komfort Twojego życia. Możesz zaprogramować swój system tak, by po otwarciu drzwi rozbrzmiała w domu ulubiona muzyka, lub by automatycznie otworzyły się rolety za oknami. Ostatnimi czujnikami, o których wspomnieliśmy wyżej, są czujniki zalania. Są to czujniki, których zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo Twojego domu czy też mieszkania. Dzięki nim zdecydowanie zniwelujesz stres związany z potencjalnym wyciekiem wody z uruchomionej zmywarki czy pralki, podczas gdy Ciebie nie ma lub gdy śpisz, a któreś z tych urządzeń jest uruchomione.

Inteligentne gniazdka.

Kolejnym ciekawym komponentem inteligentnego systemu Keemple są inteligentne gniazdka. Dzięki nim możesz zdalnie sterować podłączonymi urządzeniami za pomocą aplikacji. To nie tylko oszczędność energii, ale także zwiększenie bezpieczeństwa. Nie musisz już martwić się, czy zostawiłeś włączone żelazko lub jakiekolwiek inne urządzenie, ponieważ w dowolnym momencie możesz sprawdzić to z poziomu aplikacji i wyłączyć gniazdko, jeśli będzie taka potrzeba. Ponadto, możesz ustawić też harmonogram, zgodnie z którym gniazdka mają się uruchamiać. Niewątpliwie przyda się taka możliwość w okresie świątecznym, gdy Twój salon będzie zdobić piękne oświetlenie na choince.

Nowoczesne Instalacje

Inteligentny termostat i sterowniki rolet.

Inteligentny termostat pozwala na precyzyjne sterowanie ogrzewaniem w Twoim domu, co z pewnością pozwoli Ci na generowanie dodatkowych oszczędności w budżecie domowym. Sterowniki rolet pozwolą Ci otwierać i zamykać rolety oraz odsłaniać zasłony w wybrany przez Ciebie sposób. Możesz robić to zarówno zdalnie, jak i manualnie. Co więcej, tak jak w przypadku innych komponentów, możesz ustawić tutaj harmonogram, zgodnie z którym okna będą odsłaniać się automatycznie o wybranej godzinie. Ściemniacze natężenia światła, pomogą Ci stworzyć w domu wyjątkową atmosferę poprzez zmianę natężenia światła zgodnie z Twoimi preferencjami.

Syrena alarmowa.

Aby podnieść poziom bezpieczeństwa, możesz również zamontować syrenę alarmową. W razie potrzeby zasygnalizuje ona ewentualne zagrożenie. Nie jest to jednak jedyna funkcja syreny alarmowej. Możemy wykorzystywać ją również do do sygnalizowania wybranych zdarzeń, dostosowując jednocześnie poziom głośności syreny.

Są to już wszystkie komponenty inteligentnego systemu od marki Keemple, o których chcieliśmy wspomnieć w tym artykule. Na zakończenie warto wspomnieć jeszcze o tym, że wszystkie te komponenty charakteryzują się nowoczesnym designem i z pewnością ich minimalistyczny i elegancki wygląd spodoba się niejednemu użytkownikowi.

Twoje spersonalizowane rozwiązania Smart Home.

Jak widzimy, system smart home firmy Keemple jest systemem, który każdy spersonalizuje wedle własnych potrzeb. Możemy dostosować ilość i rodzaj podłączonych urządzeń oraz tworzyć harmonogramy i ustawienia zgodnie z naszymi preferencjami. Instalacja jest niezwykle prosta, a sercem całego systemu jest jedno małe urządzenie, którym jest bramka Keemple. Oczywiście w razie pytań, lub jakichkolwiek wątpliwości dotyczących systemu smart home, każdy użytkownik może zawsze liczyć na pomoc biura obsługi klienta.

O tym wszystkim nasza redakcja dowiedziała się podczas  Targów Inteligentnych Rozwiązań dla Domu i Ogrodu Smart Expo, które miały miejsce w Warszawie 14 października. Bardzo dziękujemy zespołowi Keemple za cenną rozmowę, a Was zapraszamy bezpośrednio na stronę www.keemple.pl, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o systemie smart home Keemple.

Jesteś zainteresowany najnowszymi wydarzeniami i targami z branży? Przejdź do naszej zakładki WYDARZENIA!

Obserwuj nas też na Instagramie żeby bliżej nas poznać i być na bieżąco!!!

Przejdź do zakładki AKTUALNOŚCI by zobaczyć więcej artykułów.