Targi Budowlane Dom Nowoczesny

Jaworzno, MCKiS ul. Grunwaldzka 80, Jaworzno

Targi będą prezentować najnowsze materiały budowlane, innowacyjne rozwiązania energetyczne, inspirujące propozycje aranżacji wnętrz oraz liczne nowości. Dla odwiedzających przewidziane są także atrakcje dla dzieci oraz mini kiermasz roślin, krzewów, sadzonek i cebulek roślin ogrodowych.

Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Jaworzno, MCKiS ul. Grunwaldzka 80, Jaworzno

Targi Odnawialnych Źródeł Energii to dwudniowe wydarzenie, które adresowane jest do mieszkańców Śląska zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii. Na targach będą obecne firmy z branży fotowoltaicznej, rekuperacji, pomp ciepła i pojazdów elektrycznych.

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2024

Poznań Głogowska 11, Poznań, Poland

Główne wydarzenie branżowe w Polsce, gromadzące czołowych producentów z obszarów techniki grzewczej, klimatyzacyjnej i OZE. Targi umożliwiają budowanie relacji biznesowych i śledzenie trendów w branży dla profesjonalistów, głównie instalatorów, projektantów i dystrybutorów.  

Międzynarodowe Targi Oświetlenia

Ptak Warsaw Expo Al. Katowicka 62, Nadarzyn, Poland

Light-Tech Expo to branżowe wydarzenie łączące liderów firm, ekspertów i praktyków sektora oświetleniowego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Targi to doskonała okazja do budowania relacji biznesowych, prezentacji nowoczesnych technologii oraz wymiany wiedzy. Light-Tech Expo to miejsce, gdzie innowacje spełniają praktyczne potrzeby branży.

Podhalańskie Targi Budownictwa Instalacji Wnętrz

Miejska Hala Lodowa ul. Parkowa 14, Nowy Targ

Targi to okazja do poznania innowacyjnych produktów z branży budowlanej i ekologicznej, obejmujących m.in. materiały budowlane, filtry do wody, systemy dociepleń, sprzęt kuchenny, wanny Spa, groty solne, kominki, oczyszczalnie ścieków, bramy, okna, a także technologie związane z energią odnawialną. Uczestnicy mogą skonsultować się z ekspertami ds. ekologii, ubezpieczeń i bankowości, a także zakupić produkty bezpośrednio...

Międzynarodowe Targi Ekologii i Ochrony Środowiska

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Plac Sławika i Antalla 1, Katowice, Poland

Targi INTARG® EKO to kompleksowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży ochrony środowiska i ekologii w Polsce południowej. Oferują stoiska prezentujące proekologiczne rozwiązania, konferencje, międzynarodowe rozmowy B2B, konkursy, galę finałową, networking bankiet i bogatą oprawę artystyczną. W 2024 r. skupią się na technologiach zrównoważonego rozwoju, łącząc lokalne inicjatywy z globalnymi wyzwaniami. Wystawcy mogą brać udział w...

Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Arena Gliwice ul. Akademicka 50, Gliwice

Targi Odnawialnych Źródeł Energii to panel tematyczny dla mieszkańców Śląska zainteresowanych wiedzą na temat odnawialnych źródeł energii. Wydarzenie obejmie firmy z branży fotowoltaicznej, rekuperacji, pomp ciepła i pojazdów elektrycznych.

Gliwickie Targi Budownictwa Expobud

Arena Gliwice ul. Akademicka 50, Gliwice

EXPOBUD to jesienny projekt Gliwickich Targów Budownictwa, odbywający się w nowoczesnej HALI ARENA GLIWICE. Targi stanowią platformę prezentacyjną dla firm z branży budowlanej, instalacyjnej i wnętrz, z naciskiem na innowacyjne technologie oraz ekologiczne podejście do budownictwa. Uczestnicy mogą spodziewać się atrakcyjnych paneli, pokazów, promocji i bogatego programu także dla najmłodszych.

Targi Technologii i Urządzeń Wodno-Kanalizacyjnych

Ptak Warsaw Expo Al. Katowicka 62, Nadarzyn, Poland

Na targach WodKan-Tech, branża wodno-kanalizacyjna spotka się, aby konfrontować się z kryzysem i wyzwaniami. Odwiedzający to zarządcy spółdzielni, deweloperzy, projektanci, wykonawcy instalacji, a także dyrektorzy oczyszczalni ścieków. Wystawcy reprezentować będą różne sektory, od technologii oczyszczania wody po infrastrukturę wodno-kanalizacyjną. Targi obejmą prezentacje innowacji, rozwiązania dla zagospodarowania odpadów, systemy automatyzacji, armaturę wodno-kanalizacyjną, oraz aktualne regulacje i...

Targi EXPODOM w Częstochowie

Hala Sportowa Częstochowa ul. Żużlowa 4, Częstochowa

EXPODOM - Nowe Targi Budownictwa w Częstochowie, obejmujące cztery panele: EXPODOM, EXPO WNĘTRZA, EXPO NIERUCHOMOŚCI oraz TARGI ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Prezentowane będą materiały budowlane, ogrodzenia, instalacje, energooszczędne technologie, wnętrza i oferty nieruchomości.

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Plac Sławika i Antalla 1, Katowice, Poland

To kluczowe wydarzenie w dziedzinie spawalnictwa w Polsce oraz jedno z wiodących w Europie, na którym czołowi przedstawiciele rynku eksponują najnowocześniejsze innowacje z zakresu technologii spawalniczych.